Covid Bilgi

Değerli müvekkillerimiz ve çalışma ortaklarımız ;

COVID-19 salgını nedeniyle oluşan Pandemi, ülkemizde ve dünyada neredeyse tüm faaliyetleri etkilemeye devam ederken; müvekkillerimize  COVID-19  ile ilgili destek sunma ve eylem planı oluşturma süreçlerinde yardımcı olmak için, yasal gelişmeler ve hukuki değerlendirmeler güncel olarak takip edilmekte ; anlık gelişmeler mail ortamından bültenlerimiz ile paylaşılmaktadır. 

Eşi benzeri görülmemiş COVİD-19 zamanlarda ;  her zaman olduğu gibi ana önceliğimiz, müvekkil ve çalışma ortaklarımızın yasal ihtiyaçlarını en verimli ve aktif bir şekilde karşılamaktır. Bu belirsiz zamanlarda iş sürekliliğini sağlayacak altyapıya sahibiz, bu nedenle hizmetlerimize hızlı ve verimli bir şekilde erişebilirsiniz .

Mevcut durumun getirdiği zorlukların üstesinden gelmek ve hizmetlerin aksamaması adına ; telekonferans, Skype , Zoom, Jitsi Meet,  Microsoft Teams , Cisco Webex vd programlar ile online toplantı ve görüşmelere devam etmekteyiz. Aynı zamanda yine WhatssApp üzerinden de görüntülü görüşme yoluyla da sizlerle iletişim halindeyiz.

Bununla birlikte bize her zaman e-mail , telefon ve GSM üzerinden ulaşabilirsiniz.