Kurumsal Danışmanlık

MtA Avukatlık & Arabuluculuk Bürosu , Türkiye’de faaliyet gösteren pek çok uluslararası ve ulusal kurum ve kuruluşlara ;  şirket/işletme kuruluş aşamalarından itibaren tüm işletmesel süreçlerinde ve kimi hallerde borç yapılandırma ve borç yönetimi ile tasfiye aşamaları da dahil olmak üzere kapsamlı konusunda uzman çözüm ortakları ile birlikte hukuki destek sağlamaktadır.

Sektörel bazda mevzuatsal ve pratik hakimiyet sayesinde , müvekkillerin ilgili hukuki ihtiyaç ve /veya uyuşmazlıklar ile ilgili  kapsamlı danışmanlık verebilme olanağına sahiptir.

Kurumsal danışmanlık kapsamında  kurum içi çalışan ve yönetim kadrolarıyla uyum içinde çalışarak mevzuat ve uygulamalara ilişkin eğitim hizmetleri dahil olmak üzere hukuki olarak tüm süreçler birlikte izlenmektedir. Bu hizmetler kapsamında kimi özel durumlarda hukuk desteğinin yerinden sağlamaya yönelik çalışma modellerini geliştirildiği gibi; online / video konferans yöntemleri ile detaylı ve kapsamlı hizmet sağlanmaktadır. Bu kapsamda acil durum konusunda da özel destek verilmektedir.